John Wick Chapter 3 – Parabellum, serinin çekilen ilk 2 filminin ardından gelişen olaylar zincirinin anlatıldığı 3.filmi John Wick 3 sizler ile. John Wick 1 ve 2 filmini kısaca hatırlayacak olursak baş karakterimiz çok yetenekli gizli bir tetikçidir. Fakat bazı sebeplerden dolayı tetikçiliği bırakma kararı almış ve akabinde uygulamıştır. Ana karakterimizin eşi çok ağır hastalıklar ile boğuşmaktadır ve bir süre sonra ne yazık ki ölmektedir. Eşini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan john eşinin ona bıraktığı köpek ile inzivaya çekilmiştir. Araba tutkusu olan karakterimizin 60 saniye filminden hatırlayacağımız 1969 Ford Mustangi vardır. Mafya oğlu tarafından beğenilen arabası satın alınmak istenir. Ancak arabasını satmak istememesi sonucu yaşanan arbede de, karısından ona yadigar köpeğin öldürülmesi sonucu yeniden karanlık dünyaya giriş yapmıştır. John wick 3 devam filminde karakterimiz gizli suikastçı birliğinden atılmıştır ve başına çok büyük ödül konulmuştur. Başına konulan 14 milyon dolarlık ödülü almak isteyen suikastçılara karşı verdiği mücadeleleri izleyeceğiz.

Arama servisinize John wick 3 filmi izle yazıp sayfamıza eriştiyseniz doğru adrestesiniz. Sayfamızda John wick 3 HD olarak sunulmaktadır. John wick 3 Türkçe altyazılı sayfamızdan izleyebilirsiniz. Bizler daima en güncel filmleri reklamsız olarak sunmayı hedefliyoruz.

John Wick Chapter 3
8.0 IMDB Puanı

John Wick Chapter 3

(John Wick: Chapter 3 - Parabellum)
  • Yapım Yılı 2019
  • Ülke Amerika
  • Yapım Şirketi Lionsgate
  • Film Süresi 131 dakika
Yönetmen Chad Stahelski
Senaryo Derek Kolstad, Shay Hatten, Chris Collins, Marc Abrams, Derek Kolstad, Derek Kolstad
Oyuncular Keanu Reeves, Halle Berry, Ian McShane, Laurence Fishburne
John Wick Chapter 3 - Parabellum, serinin çekilen ilk 2 filminin ardından gelişen olaylar zincirinin anlatıldığı 3.filmi John Wick 3 sizler ile. John Wick 1 ve 2 filmini kısaca hatırlayacak olursak baş karakterimiz çok yetenekli gizli bir tetikçidir. Fakat bazı sebeplerden dolayı tetikçiliği bırakma kararı almış ve akabinde uygulamıştır. Ana karakterimizin eşi çok ağır hastalıklar ile boğuşmaktadır ve bir süre sonra ne yazık ki ölmektedir. Eşini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan john eşinin ona bıraktığı köpek ile inzivaya çekilmiştir. Araba tutkusu olan karakterimizin 60 saniye filminden hatırlayacağımız 1969 Ford Mustangi vardır. Mafya oğlu tarafından beğenilen arabası satın alınmak istenir. Ancak arabasını satmak istememesi sonucu yaşanan arbede de, karısından ona yadigar köpeğin öldürülmesi sonucu yeniden karanlık dünyaya giriş yapmıştır. John wick 3 devam filminde karakterimiz gizli suikastçı birliğinden atılmıştır ve başına çok büyük ödül konulmuştur. Başına konulan 14 milyon dolarlık ödülü almak isteyen suikastçılara karşı verdiği mücadeleleri izleyeceğiz.