Hep Yek 3, Tabiri çaizse belayı mıknatıs olup çeken Altan ve Gürkan beladerler’in maceraları anlatıyor. Tam bir bela paratoneri olan beladerler Türkiye’nin en ünlü Mafyalarından birinin şöhret ve şan düşkünü oğlunun(Cevat Bakır) hapise düşmesine sebep olurlar. Sebep oldukları durumu düzeltmek isteyen beladerlerin yapacaklarının sınırı yok bunu zaten önceki filmlerinden biliyoruz ancak ne daha ne kadar ileri gidebilecekleriniz izleyip görelim. Güncel ve vizyondaki filmler için sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Hep yek 3 hd olarak sayfamızda yer almaktadır. Adresimiz üzerinden hep yek 3 titrettin beni ful izleyebilirsiniz. Hep yek 3 titrettin beni izle.

Hep Yek 3: Titrettin Beni

Hep Yek 3: Titrettin Beni

(Hep Yek 3)
  • Yapım Yılı 2019
  • Ülke Türkiye
Hep Yek 3, Tabiri çaizse belayı mıknatıs olup çeken Altan ve Gürkan beladerler'in maceraları anlatıyor. Tam bir bela paratoneri olan beladerler Türkiye'nin en ünlü Mafyalarından birinin şöhret ve şan düşkünü oğlunun(Cevat Bakır) hapise düşmesine sebep olurlar. Sebep oldukları durumu düzeltmek isteyen beladerlerin yapacaklarının sınırı yok.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum