Hababam Sınıfı Yeniden 2019 sansürsüz, Yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’nın üstlendiği Hababam sınıfı Yeniden filminin başrollerinde Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu ve Hande Katipoğlunun oynadığı ve senaristlerinin Evren Erdoğan ve Ayşe Balıbay Tanıl ‘ın olduğu bu filmde bir çok yenilik ile karşılaşabilirsiniz. Bu film hababam sınıfının maceralarıyla donatılmış ve bir o kadar da eğlenceli bir film olmuştur. Daha önce sınıfta bulunmayan sürpriz kişilerin sınıfa girmiş olmasıyla etrafta aşk rüzgarları esmeye başlar. Hababam sınıfını hiç görmediğiniz rollerde ve şekillerde göreceksiniz. Kızlar bir yandan erkekler bir yandan karma bir sınıf oluşur. Bir yanda kızlar ve bir yanda da erkeklerin bulunduğu bir sınıf ile macera tam gaz ilerler. Tanıdığımız ve bayılarak izlediğimiz karakterler ile klasikleşmiş gönüllere taht kurmuş hababam sınıfının yeni uyarlaması yeni karakterler ve yeni heyecanlar ile iyi bir kitle yakalayacağa benziyor.

Hababam Sınıfı Yeniden 2019
5,0 IMDB Puanı

Hababam Sınıfı Yeniden 2019

(Hababam Sinifi Yeniden)
  • Yapım Yılı 2019
  • Ülke Türkiye
Kategori
Yönetmen Doga Can Anafarta
Senaryo Evren Erdogan, Ayse Balibey Tanil
Oyuncular Altan Erkekli, Toygan Avanoglu, Hande Katipoglu, Sadi Celil Cengiz
Yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’nın üstlendiği Hababam sınıfı Yeniden filminin başrollerinde Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu ve Hande Katipoğlunun oynadığı ve senaristlerinin Evren Erdoğan ve Ayşe Balıbay Tanıl ‘ın olduğu bu filmde bir çok yenilik ile karşılaşabilirsiniz.
Bu film hababam sınıfının maceralarıyla donatılmış ve bir o kadar da eğlenceli bir film olmuştur. Daha önce sınıfta bulunmayan sürpriz kişilerin sınıfa girmiş olmasıyla etrafta aşk rüzgarları esmeye başlar. Hababam sınıfını hiç görmediğiniz rollerde ve şekillerde göreceksiniz. Kızlar bir yandan erkekler bir yandan karma bir sınıf oluşur. Bir yanda kızlar ve bir yanda da erkeklerin bulunduğu bir sınıf ile macera tam gaz ilerler. Tanıdığımız ve bayılarak izlediğimiz karakterler ile klasikleşmiş gönüllere taht kurmuş hababam sınıfının yeni uyarlaması yeni karakterler ve yeni heyecanlar ile iyi bir kitle yakalayacağa benziyor.