Son derece kötü, şok edici ve aşşağılık (Extremely Wicked, Shockingly Evil And Vile), Florida’da idam cezasına çarptırılan popüler seri katil Ted Bundy’nin hayatına odaklanıyor. Başrolünü Hollywood’un bilinen ve sevilen yüzü Zac Efron’un üstlendiği film 1989’ların ortasında geçiyor. Çekiciliği sayesinde bir çok genç kıza ve kadınlara yaklaşmayı başaran ve akabinde onlara tecavüz edip öldüren seri katil ile, uzun dönemli ilişkide olan kız arkadaşı Liz arasındaki sorunlu ilişkiyi anlatan filmin yönetmen koltuğunda Joe Berlinger oturuyor.

Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile
6.8 IMDB Puanı

Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile

(Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile)
  • Yapım Yılı 2019
  • Ülke Amerika
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 110 dakika
Yönetmen Joe Berlinger
Senaryo Elizabeth Kendall, Michael Werwie
Oyuncular Lily Collins, Zac Efron, Angela Sarafyan, Sydney Vollmer
Son derece kötü, şok edici ve aşşağılık (Extremely Wicked, Shockingly Evil And Vile), Florida'da idam cezasına çarptırılan popüler seri katil Ted Bundy'nin hayatına odaklanıyor. Başrolünü Hollywood'un bilinen ve sevilen yüzü Zac Efron'un üstlendiği film 1989'ların ortasında geçiyor. Çekiciliği sayesinde bir çok genç kıza ve kadınlara yaklaşmayı başaran ve akabinde onlara tecavüz edip öldüren seri katil ile, uzun dönemli ilişkide olan kız arkadaşı Liz arasındaki sorunlu ilişkiyi anlatan filmin yönetmen koltuğunda Joe Berlinger oturuyor.

Ted Bundy'nin Hayatını Anlatan Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile Dizifilm720 kalitesi ile HD olarak karşınızda. İyi seyirler dileriz.