Behzat Ç 4. Sezon 2. Bölüm Sansürsüz ve Full HD olarak sayfamızda yer almaktadır. Güncel dizi ve filmler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Behzat Ç, bir önceki bölümünü hatırlayacak olursak Şevket abinin, Tahsin müdürün ve hayaletin yoğun baskına karşın her fırsatta Amirliği dönmek istediğini dile getiren Behzat aynı zamanda uzaklaşmanın planlarını yapmaktadır. Cinayet büroda yeni gördüğümüz karaktlerin teker teker ölmesinin sonucu ciddi bir açık oluşmuştur. Ancak aynı zamanda öldürülen tüm polis memurlarının ölümlerininde delil olarak Behzat Ç’nin bir parçası yada eşyası bulunmaktadır. Birileri Behzat Ç ile ciddi bir şekilde oynamaktadır, Tabii kimin olduğunu hatırlamak gerçekten zor değil. Sanırım hepinizin aklına Erçümen Çözer ismi geldi. Kimin planladığı bilinmiyor ancak dizinin sonlarında gördüğümüz Ercüment Çözerin bu işte bir parmağının olduğu hissedildi.

Behzat Ç sansürsüz olarak sunulduğu için ne yazık ki sansürlü izlenmesi şuan için pek mümkün gibi görülmüyor. Ancak bir çok kişi zaten Behzat Ç sansürsüz izlemek istiyor.

Ek olarak dizide akbabanın ve harunun yokluğu aşırı derecede hissediliyor. Umuyoruz ki bu iki karakter de biran önce diziye katılırlar.

Yeni bölüm 1 ağustos tarihinden itibaren yayınlanacaktır. Resmi kaynaklardan yayınlanmasının ardından sayfamızda sunulacaktır. Eğer ilgili tarihten önce sayfamızı ziyaret ettiyseniz bir süre daha beklemenizi rica ederiz.

Behzat Ç 4. Sezon 2. Bölüm adına gerekli tüm düzenlemeler yapılmış olup tekrar Behzat ç. sansürsüz olarak sayfamızda sunulmuştur. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

21 Görüntülenme
Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi

Behzat Ç - 4. Sezon 2. Bölüm

İlk bölümde akbabanın ve harunun yokluğu aşırı derecede hissediliyor. Umuyoruz ki bu iki karakter de biran önce diziye katılırlar.

Alternatif için:

Dizifilm720p kullanıcılarına özel 1xbet promosyon kodu: 1x_80722
İlgili kodu kayıt esnasında kullanarak kayıt gerçekleştirirseniz ayrıcalıklı bonuslardan yararlanabilirsiniz.

Bonus almak için:

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

25 yorum