Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç., hem anlattığı hikayeler, hem de anlatım tarzıyla, yerli polisiye dizileri arasında yeni bir atmosfer ve uslup yaratma yolunda emin adımlarla ilerliyor…

Behzat Ç, polis akademisinden 1985’te mezun olmuştur. Ancak arkadaşları kariyer basamaklarını tek tek çıkarken yani meslekte yükselirken Behzat Ç aldığı cezalardan dolayı aynı mevkide kalmıştır. Behzat Ç cinayet masasında görevli bir polistir.
Yazılı kanunları hiçe saymasıyla ünlü Behzat Ç, sadece adaleti vicdanın sesine göre sağlamayı prensip edinir. Ayrıca özel hayatında yaşadığı olaylar, işini doğrudan etkilemektedir. Aşk hayatının da çok iyi gittiğini söyleyemeyiz. İnsanlara karşı çok fazla güvensiz, ikili ilişklilerinde dengesiz ama samimi bir karakter çizen Behzat Ç’nin, yaşamında en çok değer verdiği tabiri caizse gözünden bile sakındığı insan ise, kızı Berna’dır.

Bunları zaten biliyor olmalısınız, Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç, anlattığı hikayeler ile, anlatım tarzıyla, yerli polisiye dizileri arasında çok farklı bir yer zaten aldı ve milyonlarca kitleyi hayran bıraktı. Çok çok uzun bir aradan sonra yani 6 senelik aradan sonra Behzat Ç 4. Sezonun çekileceğini hayranlarına bildirdi. Milyonlarca kişi tarafından yayınlanacağı gün 4 gözle beklendi, tabii bekleyiş okadar kolay olmadı bir kere heycan basmıştı. Büyük gün geldi ve 25 Temmuz 2019’da Behzat Ç 4. Sezon yayımlandı. İzleyenler Akbaba ve Harunun olmadığını görünce biraz üzülmüş olsada ilerleyen sürelerde eklenebilecek olmaları bile bir umut dedirtti. Sanki 6 yıl ara verilmimiş gibi kaldığı yerden devam eden ve hiç ara verilmemiş gibi bir izlenim veren dizinin ilerleyen bölümünde çok güzel şeylerin olacağının ışığı verildi. Behzat Ç 4. Sezon 1. Bölüm Full HD ve sansürsüz olarak sayfamızda yeniden sunulmuştur. Ara ara ilgili bölüm kaldırılsa dahi gerekli çalışmalar yapılarak yeniden sunulmuştur.

Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi

Behzat Ç - 4. Sezon 1. Bölüm

Video dört dakika sonra otomatik olarak açılmaktadır, sayfayı kapatmanız durumunda yada sayfayı yenilemeniz durumunda süre ne yazık ki başa sarmaktadır.

Alternatif için:

Dizifilm720p kullanıcılarına özel 1xbet promosyon kodu: 1x_80722
İlgili kodu kayıt esnasında kullanarak kayıt gerçekleştirirseniz ayrıcalıklı bonuslardan yararlanabilirsiniz.

Bonus almak için:

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

17 yorum