Arada, çocukluğundan beri Kaliforniya’ya giderek albüm çıkarmak isteyen ve hayaller kuran Ozan İstanbul’da yaşayan genç bir punk’tur. Ozan’ın babası Altan’da müzik kariyeri olan bir sanatçıdır, fakat bazı olumsuz nedenler kaynaklı kariyeri sona ermiştir. Yine bir gün Ozanın geleceği ile ilgili kaygılarını dile getiren babası ile tutuştukları tartışma sonucu Ozan evi terkeder. Yaşanan tartışmanın ardından radikal kararlar almanın eşiğinde olan Ozan arkadaşı Deniz’den Kaliforniya’ya giden bir gemi hakkında bilgi alır. Aldıkları bilgi doğrultusunda bilet bulabilmek için umarsız bir arayış içine girererler. Kız arkadaşı Lara ile birlikte İstanbul’u altını üstüne getirerek bileti ararlar, izleyip görelim bilet bulabilecekler mi? Arada HD izle, Arada filmi izle, Arada full HD izle.

Arada
6.0 IMDB Puanı

Arada

(Arada)
  • Yapım Yılı 2018
  • Ülke Türkiye
  • Film Süresi 87 dakika
Yönetmen Mu Tunc
Senaryo Sam Pink, Mu Tunc, Mu Tunc
Oyuncular Büsra Develi, Selim Bayraktar, Burak Deniz, Ceren Moray
Arada, çocukluğundan beri Kaliforniya'ya giderek albüm çıkarmak isteyen ve hayaller kuran Ozan İstanbul’da yaşayan genç bir punk’tur. Ozan’ın babası Altan’da müzik kariyeri olan bir sanatçıdır, fakat bazı olumsuz nedenler kaynaklı kariyeri sona ermiştir. Yine bir gün Ozanın geleceği ile ilgili kaygılarını dile getiren babası ile tutuştukları tartışma sonucu Ozan evi terkeder. Yaşanan tartışmanın ardından radikal kararlar almanın eşiğinde olan Ozan arkadaşı Deniz’den Kaliforniya’ya giden bir gemi hakkında bilgi alır. Aldıkları bilgi doğrultusunda bilet bulabilmek için umarsız
bir arayış içine girererler. Kız arkadaşı Lara ile birlikte İstanbul’u altını üstüne getirerek bileti ararlar, izleyip görelim bilet bulabilecekler mi?